29 czerwca 2012

Brzydula w Hogwarcie

Początkowo BwH miały nie dotyczyć przenosiny, a jednak stało się inaczej. Niedogodności w działaniu Onetu sprawiły, że stały się one koniecznością. Reasumując, musiałam się przenieść, chociaż miałam ogromny sentyment do poprzedniego portalu, na którym zaczynałam blogowanie.

Blog opowiada o losach nowego pokolenia, czyli czasach dzieci Harry'ego Pottera. Opowiadanie jest zgodne z kanonem.
Treść opiera się na serii książek Joanne Kathleen Rowling pt. ,,Harry Potter." To stamtąd pochodzi większość bohaterów, miejsc, niezwykłych zjawisk, czy części magicznego świata.
Akcja opiera się na głównie pomysłach autorek, a także serii książek J. K. Rowling ,,Harry Potter", serialu ,,BrzydUla" oraz serii książek Cecily von Zigsear ,,Plotkara". Wszelkiego podobieństwa do innych książek, filmów oraz prawdziwego życia są zupełnie przypadkowe.
Kopiowanie i powielanie lub publikowanie tego opowiadania pod swoim nickiem/nazwiskiem jest stanowczo zabronione.
Uwaga! Fabuła opowiadania może zawierać sceny erotyczne lub o podtekstach erotycznych. Jeśli nie masz 18 lat, czytasz na własną odpowiedzialność.

Ta historia to tylko lub aż fan fiction, w którym uciekam od rzeczywistości i wszelkich problemów...
Bohaterowie-  wiele osób jest przeciwnych tej zakładce mnie stworzenie jej sprawiło wiele przyjemności i chyba dlatego ją opublikowałam. Chciałam, aby wszyscy mogli skonfrontować swoje wyobrażenia. Poza tym przeciwnikom po prostu odradzam klikanie w bohaterów i tyle.

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o powstaniu historii i jej początkach, to zapraszam tutaj.


Kilka krótkich słów:
Zdaję sobie sprawę, że początkowe rozdziały nie są najlepsze, aczkolwiek raczej już ich nie zmienię. Pewnie wiele osób będzie zaskoczonych, ale nie uważam, aby to było sprawiedliwe. Pierwszych naście rozdziałów BwH to kawał historii i wiarygodne świadectwo tego, jak pisałam ponad dwa lata temu. Wydaje mi się, że oszustwem byłoby to zmieniać i upiększać prawdę. Teraz pewnie piszę lepiej, ale w każdym rozdziale widać ewolucję mojego stylu i nie chcę tego zaprzepaścić.

10 komentarzy:

 1. dwa trzy dni. ... hahahaha xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo rozumiem? To ma być przykład ironii? Jeśli tak, to jest ona zdecydowanie niepotrzebna.

   Usuń
 2. Kocham twój blog. :3 Czekam na następne części,jeśli w ogóle jeszcze będą. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć. następny rozdział będzie, a raczej byłby szybciej gdyby nie coś miłego, co mnie zaskoczyło i wymaga nieco wysiłku;) Ale na pewno będzie rozdział, bo ostatnio odzyskałam wenę i mam dużo chęci, aby pisać kolejne rozdziały.

   Usuń
 3. mam pytanie : jaka aktorka gra Calistę Cambourn??

  OdpowiedzUsuń
 4. serii książek Cecily von Zigsear ,,Plotkara."
  kropka powinna stać za cudzysłowem.
  Wybacz, może to moje czepialstwo, ale rzuciło mi się w oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zwrócenie uwagi ;) Zaraz poprawię.

   Usuń
 5. Ja bym go chciała przeczytać ale sie znaleźć nie moge :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co przeczytać BwH? Są dwa sposoby na dojście do rozdziałów. Pierwszy, to kliknięcie na odpowiednią etykietę poniżej. Wtedy wyświetlą się wszystkie rozdziały. Albo - w o wiele łatwiejszy sposób - można klikać po rodziale w szeroką listę, która znajduje się w tym poście albo po lewej stronie bloga z napisem BwH. Każdy rozdział otwiera się w nowej karcie.
   Mam nadzieję, że pomogłam, a w razie pytań służę pomocą ;)

   Usuń

Szablon wykonała Nikumu
dla Zaczarowanych Szablonów.